רשימת רשימת פסטיבלים: זכור את הפריטים האלה לזמן טוב!

מתי הזמן הנכון לתכנן את הביקור הבא (או אפילו הראשון) בפסטיבל? זו שאלת טריק כי התשובה היא… זה תמיד זמן טוב לחשוב על זה. בין אם אתה ותיק בפסטיבל הזקוק לרשימת צ'ק מעשי או מתחיל מוחלט, ברשימת הפסטיבלים שלנו יש הכל, מתכנון ועד לאריזה. רק אל תשכח את הכרטיס שלך!

פסטיבלים זה כיף גדול. אתה יכול לבלות זמן עם החברים שלך, להאזין ללהקות האהובות עליך ולנסות מאכלים ומשקאות שונים. הם גם דוחקים אותך מאזור הנוחות שלך עם כל הנסיעות הלוך ושוב, קמפינג מסביב, חוסר שינה, ובכן, ובורות מוש בלתי צפויים.

אבל איך מתכוננים להרפתקה טובה בפסטיבל?

יסודות הפסטיבל – רשימת רשימות מעבר לבגדים פשוטים

אם אתה רוצה לקבל את הסקירה המלאה של מה לארוז ולהביא לפסטיבל, אתה במקום הנכון. עם זאת, לפני שנגיע להיבט החומרי של האריזה, אתה צריך להיות מוכן להביא קצת חוסן נפשי אם אתה הולך בפעם הראשונה.

אריזת פסטיבלים

1) בדוק את עצמך ואת:

פתיחות ראש:

בראש ובראשונה, אתה צריך להשאיר את כל הדעות הקדומות ודעות קדומות בבית. תפגשו את המערך הצבעוני ביותר של אנשים בפסטיבלים, מתרבויות שונות וסגנונות לבוש ועד למטרות חיים ודרכי התנהגות. עזוב את שיקול הדעת שלך ותעריך את העולם המגוון בטירוף הזה שמגיע לאותו מקום.

רעיונות לנוחות:

פסטיבלים לא חייבים להיות לא נוחים כשלעצמם, אבל תהיה אי נוחות כזו או אחרת. זה או נסיעות ארוכות ברכבת או באוטובוס (כי פסטיבלים אוהבים להיות בגב ומעבר לכל דבר) או מתקני מקלחת מופחתים. מוטב להתכונן נפשית לפני שאתה עוזב מאשר שהפרטים האלה יהרוס את החוויה שלך.

וש פרקטיות:

במילים אחרות, השאר את העקבים והמכנסיים המפוארים שלך בבית. אתה תמשוך ורומס דרך כמות בלתי נתפסת של בוץ. ללבוש בגדים נוחים ויש לך כמה חלפים.

ציפיות:

למעשה, אל תבדוק את הציפיות שלך; פשוט תשאיר את כולם בבית כי הפסטיבלים גם יחרגו מהם וגם לא יפגשו אותם בו זמנית. תפסו חבר, אל תשכחו את הכרטיסים שלכם והיו מוכנים להיות מופתעים!

עכשיו לדברים המעשיים האלה.

2) רשימת רשימות לפסטיבל המוזיקה:

ישנם סוגים רבים של פסטיבלים – פסטיבלי ספרים, מוזיקה, כנסים למשחקים, קומיקונים, ירידי סימפוזיון/מדע – אתה שם את זה. ובכל זאת, היום אנחנו צוללים אל הפסטיבלים הקשים והקשים ביותר לתכנון – פסטיבלי מוזיקה. הביטויים המקסימים האלה נמשכים בדרך כלל בין יומיים לחמישה ימים, נוטים להיות מחוץ לערים, והם מקום מצוין לגוון את הטעם ואת השקפת העולם שלך.

בהנחה שאתה הולך לפסטיבל מוזיקה, עליך לשקול את הדברים הבאים:

כֶּסֶף:

פסטיבלים, כמו הנאות חיים רבות אחרות, הם דברים שאתה עושה באמצעים שלך. אתה לא צריך לוותר על כל ההנאות בחיים (במיוחד אם הלהקה האהובה עליך שם), אבל אתה לא צריך לדמם את עצמך יבש. הקדישו מעט מזומן מהעבודה שלכם והבטיחו את הכרטיס שלכם ואת ההוצאות הנלוות.

הכרטיס שלך:

תכננו זאת היטב מראש מכיוון שפסטיבלים עם כותרות גדולות נוטים להימכר במהירות. קח תזכורת בטלפון שלך כאשר הכרטיסים יוצאים למכירה ועשה זאת בהקדם האפשרי.

תַחְבּוּרָה:

בדקו מהי הדרך הטובה ביותר להגיע למקום. אוטובוסים, רכבות, שיתוף מכוניות אפילו מטוסים אם אתה נוסע למדינה אחרת. הדבר הטוב הוא שסביר להניח שתהיה הובלה מסודרת עבור אנשים שאין להם מכוניות משלהם, אבל ייתכן שגם צריך להזמין אותה מראש.

דִיוּר:

האם אתם נוסעים ממלון בעיר סמוכה, מתארחים ב-Airbnb קרוב למקום, או יוצאים לפסטיבל מלא, כלומר קמפינג? שוב, כל אלה צריכים קצת תכנון והזמנה.

תיק גב איכותי:

עכשיו אנחנו מדברים! זה חשוב במיוחד שיהיה תיק גב טוב עם מספר תאים לשמור על הארנק שלך ומסמכים חשובים מבלי שהם יהיו זמינים לכיס פוטנציאלי.

נעליים טובות, אבל לא חדשות:

כבר דיברנו על תיאוריית המגפיים של סם וימס, אבל הנחת היסוד היא פשוטה. עדיף להשקיע בזוג נעליים טובות ולנעול אותן במשך שנים מאשר לקנות זולות שצריך להחליף כל שנה. פסטיבלים יכולים להיות קשים בהנעלה, אז עדיף שתלבשו משהו שישרוד ושלא תצטערו על שניזוק אם זה יגיע לזה.

עם המורכבויות שלפני הפסטיבל מחוץ לדרך, אתה יכול להתחיל לחשוב על אריזה [1].

 3) רשימת אריזות לפסטיבל:

בואו נניח שתישארו במקום אחר או פשוט תעברו את הלילה לפני הרכבת הראשונה אין צורך באוהל. ובכל זאת, יש כמה דברים חיוניים שאסור לשכוח:

אֲרִיזָה

בגדים לכל מזג אוויר:

מזג האוויר בפסטיבל הפכפך – הוא יכול להתהפך כמו מתג, וכדאי להיות מוכנים. קפוצ'ונים הם נהדרים שכן ניתן להסיר אותם בקלות, וכך גם חותלות (בלי להתנפנף). נעלי ספורט או נעליים טובות הן חובה, וכך גם שרוולים קצרים וגופיות.

תחתונים וגרביים:

זה צריך להיות מובן מאליו.

מספיק מזומן:

למזון, שתייה, ובמידת הצורך גם למקריחירום.

חטיפים נוחים:

תערובות שבילים, חטיפי גרנולה וחלבון, בשר בקר (ותחליפים צמחוניים וטבעוניים רלוונטיים).

בקבוק מים:

זה מאוד חיוני לשמור אותו במהלך הפסטיבל.

פלסטרים:

אין רגלי פסטיבל דמויי שלפוחיות!

בנק כוח לטלפון שלך:

בדרך כלל, יש עמדות טעינה בפסטיבלים, אבל טוב שיהיה קצת גיבוי.

אביזרים רלוונטיים למזג האוויר:

קרם הגנה וכובע או מעיל גשם/פונצ'ו.

נימוסי פסטיבל:

השאר את השטח כפי שמצאת אותם וכבד אחרים כפי שאתה רוצה שיכבדו אותך. פסטיבלים הם חוויות קהילתיות, וכל הנוכחים תורם לכך.

ביקורים של יום אחד בפסטיבלים נטולי מתח יחסית. אתה מגיע לשם, תהנה ותלך. בלי בגדים נוספים, בלי לדאוג למרחב או לסחוב יותר מדי על הגב. מצד שני, אם אתה נשאר זמן רב יותר, תצטרך לשקול מספיק שינויים בבגדים ולבדוק את סיכויי המקלחת שלך.

4) רשימת רשימת פסטיבלים להרפתקת הקמפינג שלך:

אם לא חננתם בפסטיבל, האם בכלל הייתם שם?! אפילו אוהבי המיטה הנוחים ביותר צריכים להביא את הריבה שלהם למתחם הקמפינג לפחות פעם אחת. ולו רק בשביל לא לרצות לעשות את זה שוב. אחרים עשויים, לעומת זאת, להתאהב בקמפינג.

אלו הם יסודות הקמפינג שלך:

אוהל קטן:

מתחמי קמפינג של פסטיבלים לא יהיו בהרים שבהם אתה צריך לאבטח את האוהל שלך ולישון במדרון, אז אתה לא צריך שום דבר מפואר. למעשה, אוהל של אדם אחד יתאים (או שני אנשים אם אתה חולק עם ה-BFF שלך או SO). הקפד לקנות (או לשאול) אחד עמיד למים ויש לו לפחות עמידות רוח. רוב האוהלים הטובים מגיעים עם תרמילים משלהם שבו יהיה לך מספיק מקום לארוז גם את שאר הצרכים שלך.

שק שינה:

עם אחד מתאים, אתה לא צריך לדאוג לגבי שמיכות, חרקים או רגליים קרות. פשוט רוכס את עצמך!

מזרן/מיטה מתנפחים:

לנוחות מוגברת. אל תשכח משאבה עבור זה! (אם כי, למישהו יהיה את זה בפסטיבל. הדבר הגדול בקמפינג בפסטיבל הוא שכולם מוכנים לשתף.

כמה סכו"ם וקערות בסיסיות:

קערות הן מנות עילאיות. אפשר לאכול מהם הכל. הביאו את האהוב עליכם יחד עם כמה כלי אוכל בסיסיים. רק בגלל שאתה בחוץ בטבע, אתה לא צריך להיות טבעי ולאכול עם הידיים.

סיר קמפינג נייד:

אתה לא צריך שום דבר גדול, רק סיר גז אחד (כגון זה) יכסה את הצרכים הבסיסיים שלך. במתחמי קמפינג יש בדרך כלל מקומות אוכל ואפילו סופרמרקטים מאולתרים שבהם אתה יכול להשיג אוכל, אבל זה טוב להיות מסוגל להכין גם קצת מרק!

שקיות אשפה:

אל תעז לזרוק ולהשאיר את האשפה שלך כשאתה הולך.

נייר טואלט:

אם רק היית יודע כמה אנשים מצאו את עצמם עד לעיניהם. קלטת את הרעיון.

סרט דביק:

כולם יודעים את הערך ללא דופי של אחד כשצריך אותו.

לפיד:

יש צורך לשים אור לשימוש חירום.

תרסיס לחיטוי ידיים ואנטי בקטריאלי:

הוסף גם כמה מגבונים לחים ורקמות.

מוצרי היגיינה בסיסיים:

מברשת שיניים ומשחת שיניים חובה, וכך גם סבון. בדקו את זמינות המקלחות בשטחי הקמפינג.

והנה אנחנו הולכים – אתה מוכן להחמיר את זה לצלילי oמוזיקה ופטפוטי קמפינג הרגילים. קרא גם על המשמעות של חגים דתיים כאן.

5) רשימת התיוג הסופי שלך לתכנון פסטיבל:

פסטיבלים זה כיף, כולם יודעים את זה, אבל הם גם יכולים להיות מסובכים לתכנון. להלן הדברים החיוניים שעליך לזכור:

לפני הפסטיבל:

  • כרטיסים
  • הגעה לשם ובחזרה
  • סידורי לינה

בפסטיבל:

  • אוֹהֶל
  • שק שינה, מזרון, מיטה מתנפחת
  • כלים בסיסיים, קערה, סיר
  • שקיות אשפה
  • פריטי היגיינה חיוניים ומגבת קטנה + נייר טואלט
  • תנור גז נייד
  • מספיק מזומן

בזמן שאתה אורז, אל תשכח להשאיר את הדעות הקדומות והציפיות הכוזבות שלך בבית ולהביא למצב רוח טוב וגמישות! אם העבר, ההווה והעתיד נמצאים כולם באותו רגע, אתה כבר בפסטיבל הבא שלך!

קרא גם על איך לתכנן פסטיבל כאן.

שתף את הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן