פסטיבל ציפורי רכבת

עמק החולה, השוכן בלב ישראל, ידוע כגן עדן לצפרות. זהו מקום שבו מתאספים חובבי טבע וחובבי ציפורים כדי לחזות באחד מאירועי העופות המרהיבים של השנה – ה פסטיבל ציפורי רכבת. חגיגה שנתית זו מתקיימת בעונת השיא של נדידת הציפורים, ומושכת מבקרים מכל רחבי העולם לצפות בתצוגות האוויריות המהפנטות של עשרות אלפי עגורים, דורסים שונים, עופות מים ועוד מגוון פלאי נוצות.

מאורגן המרכז הישראלי לצפרות, ה פסטיבל ציפורי רכבת מציע חווית צפרות בלתי נשכחת בכמה מהנופים הציוריים ביותר באזור. המשתתפים זוכים בסדנת צפרות ייחודית בהנחיית מדריכים מומחים, ביניהם צור מגן הנודע מהמרכז הישראלי לצפרות.

מסלול הפסטיבל מקיף מגוון רחב של מוקדי צפרות, ומבטיח שהמשתתפים יקבלו מבט מקיף על מגוון העופות המדהים בעמק החולה וסביבתו. הנה הצצה למה שאתה יכול לצפות.

מתוך חקר פסטיבל ציפורי רכבת אתה יכול גם לבדוק את "פסטיבל נאטראז'" לעוד כיף והרפתקאות.

עמקים מזרחיים: המסע מתחיל בעמקים המזרחיים, שם יכולים לצפות לצופים לפגוש שקנאים, חסידות שחורות, שחפים שונים, דורסים ועוד.

פסטיבל ציפורי רכבת

עמק המעיינות: תחנה זו מבטיחה מגוון איכותי של ציפורים, מה שהופך אותה לביקור חובה עבור חובבי ציפורים. מחזה העופות כולל מגוון רחב של מינים.

הכנרת: למשתתפים תהיה הזדמנות לחקור את חופי הכנרת, מוקד צפרות נוסף באזור.

רמת הגולן: בכיוון דרום לרמת הגולן, צופי ציפורים יכולים לצפות בתצפיות על מיני חורף ייחודיים, לרבות זנבי צהוב ולבן רגל, קיכלי, פשנים, אנפות הרים, בזים ועצים.

עמק החולה: גולת הכותרת של הפסטיבל היא בילוי של יום שלם בעמק החולה עצמו. כאן יחקרו המבקרים את בריכות הדגים, השטחים החקלאיים, וייהנו מסיור בעגלת המסתור המפורסמת, כלי חיוני לתצפית על ציפורים.

כשאתה יוצא למסע שלך מעבר ל פסטיבל ציפורי רכבת, תהיה לך גם הזדמנות לחוות את ההנאה והריגושים של "פסטיבל סולם יעקב" כאן.

אגמון הולה: יום באגמון הולה הוא הזדמנות להתעורר לעגורים החינניים באור הזריחה. הסיור בעגלה מלווה בצפרות איכותית ברחבי הגמון, בה ניתן לצפות באינספור מיני ציפורים, לרבות דורסים וציפורי שיר. כשהערב יורד, המשתתפים יכולים לצפות בעגורים חוזרים למקומותיהם במקווי המים.

לאורך כל הפסטיבל יתבססו המשתתפים במלון גוש הנוח, שם ייהנו מאירוח על בסיס חצי פנסיון. כל יום מסתיים בשיחת סיכום או הרצאה, המספקת תובנות נוספות על העולם המרתק של צפרות.

שתף את הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן