פסטיבל הפעמונים

בלב ירושלים, על גבי מגדלי מכה האייקוניים, עומד להתרחש מחזה מוזיקלי יוצא דופן – ה פסטיבל הפעמונים. בארגון המוזיקאי הנודע, פרופ' גבי שפלר, אירוע זה מבטיח ערב בלתי נשכח מלא בלחנים הקסומים של פעמוני ברונזה ושירים ישראלים נצחיים.

בגובה של כ-45 מטר, באוויר הצח והצלול של ירושלים, יעשה פרופ' גבי שפלר את הקסם שלו על מערכת פעמונים יחידה במינה המפארת את ראש מגדלי מכה ההיסטוריים. מה שמייחד את האירוע הזה הוא לא רק המיקום עוצר הנשימה אלא השילוב הייחודי של אלמנטים מוזיקליים מסורתיים ועכשוויים שימלאו את האוויר.

בתוכנית הערב יוצגו עיבודים של פרופ' שפלר לשירים של אמנים ישראלים אייקוניים כמו נעמי שמר ורחל. בנוסף, יהדהדו המנגינות האהובות והמוכרות של ארץ ישראל מבעד למגדל הפעמונים. בזמן שהמוזיקאי המוכשר יופיע, תמונתו תוקרן בשידור חי על המגדל, ותיצור מחזה ויזואלי לכל הנוכחים.

כשאתה יוצא למסע שלך מעבר ל פסטיבל הפעמונים, תהיה לך גם הזדמנות לחוות את ההנאה והריגושים של "פסטיבל ג'אז אילת בים האדום" כאן.

פסטיבל הפעמונים

הצופים יתכבדו בתצפית מהשורה הראשונה של הפלא המוזיקלי הזה ממושביהם על הטרסות או משטח הדשא בבסיס המגדל. החוויה הסוחפת הזו תאפשר להם לחזות בצלצול הקסום של 35 פעמוני הברונזה, שלכל אחד משקלם נע בין 8 ק"ג לשני טון. הפעמונים הללו, המחוברים בקפידה לצירים, קפיצים ו-35 כבלים הנמתחים דרך חריץ בתקרה עד לקומה השישית, יוצרים סימפוניה הרמונית שהיא באמת יחידה במינה במזרח התיכון.

המיזוג של צלילי הפעמון הללו עם ניגוני שירי ישראל היקרים מבטיח מסע מוזיקלי שאין שני לו. ה פסטיבל הפעמונים חוגג את היופי של ישראל באמצעות נישואים שובי לב של ישן וחדש, מסורת וחדשנות.

לסיום מופע יוצא דופן זה, המשתתפים יקבלו ספר שירים למזכרת להנצחת הערב. למי שמחפש כיבוד, עמדות שתייה ומאפים יהיו זמינות, מה שמבטיח שכל היבט של האירוע הזה הוא פינוק לחושים.

מתוך חקר פסטיבל הפעמונים אתה יכול גם לבדוק את "הפסטיבל הבין-לאומי לסרטי ילדים ונוער" לעוד כיף והרפתקאות.

בעולם מלא בפסטיבלים מוזיקליים, פסטיבל Rock the Bells בולט כחוויה ייחודית ותרבותית באמת. הוא ממזג את ההיסטוריה העשירה של ירושלים עם התעוזה האמנותית של פרופ' גבי שפלר ליצור ערב בלתי נשכח של מוזיקה, מסורת ויחד. למי שבר מזל להגיע, הפסטיבל הזה מבטיח להיות חגיגה של המורשת המוזיקלית של ישראל מאין כמותה.

שתף את הפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן